Dział prawny
Kamila Wasilewska

Od 2010 r. doświadczenie zdobyła w renomowanych kancelariach radcowskich, w kancelarii komorniczej oraz jako prawnik in-house w spółkach branży rynku finansowego (także w zakresie funkcji compliance officer). Praktykowała także w instytucjach rządowych – Ministerstwie Sprawiedliwości, Departamencie Strategii i Deregulacji oraz Urzędzie Ochrony Konkurencji i Konsumentów

Od 2017 r. radca prawny, członek Okręgowej Izby Radców Prawnych w Poznaniu. Ukończyła studia podyplomowe na kierunku Podatki i doradztwo podatkowe (Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu) oraz Bankowość (Wyższa Szkoła Bankowa). Słuchacz Studium prawa brytyjskiego organizowanego przez British Law Centre w Warszawie.

- Zobacz nasz zespół

Zajmuje się obsługą przedsiębiorców od początku założenia działalności, przez proces jej prowadzenia, zakończenia lub innych przekształceń, ze szczególnym uwzględnieniem prawa nowoczesnych technologii i prawa autorskiego. Zapewnia wsparcie także w sprawach prawa pracy, z perspektywy pracownika i pracodawcy. Szczególnie interesuje ją również prawo turystyczne i szeroko pojęte prawo konsumenckie.

W Kancelarii Prawnej RPMS zajmuje się obsługą klientów korporacyjnych w procesach reorganizacji, w tym optymalizacji procedur związanych z procesem windykacyjnym, wsparciem działu podatkowego, a także przy uruchamianiu nowych, kluczowych projektów.

Ostatni rok w liczbach
236

wszczętych postępowan sądowych

1963000 zł

wartość przekazanych spraw windykacyjnych

324

zakończonych spraw windykacyjnych

RPMS Law Office
Staniszewski & Partners

St. Polska 114
Poznań 60-401